• internet netia
 • Światłowód
 • Szybki internet

Dane kontaktowe Salonu Netia Poznań:

  • Salon ul. Głogowska 114 (na narożniku skrzyżowania z ul. Hetmańską)
   tel. 61 639 02 01 lub 794 342 830
   otwarte pon-pt 9-17


Pracownicy Salonu Netia:

Przedstawiciel Handlowy:

Iwona 733 450 008 
Joanna Dankowska
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Joanna.Dankowska@netia.pl

Mateusz Wiera
Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Mateusz.Wiera@netia.pl

 
Kamila Kuźniak
Kierownik Salonów
Kamila.Kuzniak@netia.pl
tel 533 305 991
 

Netia w Poznaniu znajduje się przy ul. Głogowskiej 114 (skrzyżowanie z Hetmańska). Jest to jeden z pierwszych powstałych salonów Netii w Polsce i jedyny w Poznaniu. Netia w ten sposób kontynuuje dobre wielkopolskie tradycje firmy Netia, która zapoczątkowała swoją działalność w Wielkopolsce.

Obecnie działalność Salonów Netia Poznań obejmuje cały Poznań oraz Wielkopolskę. Netia w Poznaniu posiada szeroko rozwiniętą infrastrukturę, opierając się w większości na swoim okablowaniu. W Poznaniu Netia może świadczyć usługi internetowe, telewizyjne oraz telefoniczne. Głównym przedstawicielem handlowym na teren województwa Wielkopolskiego jest Salon Netia Poznań.

W Salonach Netia Poznań, skonstruujemy dla Państwa ofertę adekwatną do Państwa potrzeb, oraz obsłużymy całą dokumentację związaną z Netią. Poznań jako jedno z niewielu miast w Polsce ma również możliwość przetestowania wszystkich urządzeń (routery i dekodery) w jednym miejscu – w Salonie Netia Poznań.

A oto kilka zasada które przyświecają nam w codziennej pracy w Salonie Netia Poznań:

 • Zasada 1. Niezmienny personel Salonu Netia Poznań. Od tej pory będziesz wiedział z kim rozmawiasz i zawsze będziesz mógł wrócić do osoby obsługującej Ciebie wcześniej w Salonie Netia Poznań.
 • Zasada 2. Wszystkie informacje dotyczące umów i abonamentów są przekazywane Państwu przez nasz personel Salonu Netia Poznań. Nie tolerujemy sytuacji w której wyjdą Państwo od nas niedoinformowani, bądź rozczarowani pierwszym rachunkiem za abonament. W Salonie Netia Poznań, "powiększamy" małe druczki bo uczciwość w handlu to podstawa.

Mamy nadzieje, że filozofia Funkcjonowania Salonu Netia Poznań, jest również przychylna Państwu. Serdecznie zapraszamy!SALONY NETIA

 
Zamów usługę 733 450 008 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Top